ENGLISH TÜRKÇE 05544170819

Halı Saha Turnuvası Sonuçları

FİNAL MAÇLARI

 

5.12.2018 18.00 (3.-4. lük maçı) Eğitim Merkezi 4 - Ray Spor 1

5.12.2018 19.00 (1.-2. lik maçı) Demiryol İş 6 - Lokomotif Eskişehir 2

 

 

YARI FİNAL MAÇLARI

 

 28.11.2018 18.00 Eğitim Merkezi 0 - Demiryol İş 0

                                  (Penaltılar 2 - 4) 

 28.11.2018 19.00 Lokomotif Eskişehir 4 - Ray Spor 1

 

ÇEYREK FİNAL MAÇLARI

 

19.11.2018 18.00 (A2) Eğitim Merkezi 7 - (B3) Dereboyu 3

19.11.2018 19.00 (A1) Lokomotif Eskişehir 7 - (B4) Tülomsaş 3

 

21.11.2018 18.00 (B1) Demiryol İş 6 - (A4) Restder 0

21.11.2018 19.00 (B2) Ankara Cer Gücü 7 - (A3) Ray Spor 7 
                                            (Penaltılar 2 - 3)

 

 

 

Gol Krallığı İsim Soy isim  Takım Atılan Gol
1 Özgür Lokomotif Eskişehir 15
2 Ferdi Ankara Cer Gücü 11
3 Muhterem Tülomsaş 9
4 Onur Dereboyu 9
5 Ensar Lokomotif Eskişehir 9

  

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A Grubu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

Av

P

1

Lokomotif Eskişehir

4

4

0

0

22

7

15

12

2

Eğitim Merkezi

4

3

0

1

17

10

7

9

3

Ray Spor

4

1

1

2

20

19

1

4

4

Restder

4

1

1

2

10

16

-6

4

5

U.M.Y.O.

3

0

0

4

14

32

-18

0

 1. Hafta

15.10.2018 18.00 Restder 5 – Ray Spor 5

17.10.2018 19.00 Lokomotif Eskişehir 3 – Eğitim Merkezi 2

U.M.Y.O. Bay

2. Hafta

22.10.2018 18.00 Restder 1 – Eğitim Merkezi 6

24.10.2018 19.00 U.M.Y.O.8  – Ray Spor 12

Lokomotif Eskişehir Bay

3. Hafta

29.10.2018 18.00 U.M.Y.O. 4 – Lokomotif Eskişehir 12

31.10.2018 19.00 Ray Spor 3 – Eğitim Merkezi 4

Restder Bay

4. Hafta

5.11.2018 18.00 Eğitim Merkezi 5 – U.M.Y.O. 3

7.11 2018 19.00 Lokomotif Eskişehir 4 – Restder 1

Ray Spor Bay

5. Hafta

12.11.2018 18.00 Ray Spor 0 – Lokomotif Eskişehir 3

14.11.2018. 19.00 Restder 3 – U.M.Y.O. 0

Eğitim Merkezi Bay

 

B Grubu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

Av

P

1

Demiryol İş

4

4

0

0

22

9

12

12

2

Ankara Cer Gücü

4

3

0

1

22

11

11

9

3

Dereboyu

4

2

0

2

19

26

-7

6

4

Tülomsaş

4

1

0

3

14

18

-4

3

5

İşkur F.C.

4

0

0

4

6

19

-13

0

 


15.10.2018 19.00 Dereboyu 7 – İşkur F.C. 31. Hafta 

17.10.2018 18.00 Demiryol İş 8 – Ankara Cer Gücü 3

Tülomsaş Bay

2. Hafta

22.10.2018 19.00 Tülomsaş 6 – İşkur F.C. 3 

24.10.2018 18.00 Ankara Cer Gücü 12 – Dereboyu 0

Demiryol İş Bay

3. Hafta

29.10.2018 19.00 Demiryol İş 3 – İşkur F.C. 0

31.10.2018 18.00 Dereboyu 7 – Tülomsaş 4

Ankara Cer Gücü Bay

4. Hafta

5.11.2018 19.00 Ankara Cer Gücü 4 – Tülomsaş 4

7.11 2018 18.00 Demiryol İş 7 – Dereboyu 5

İşkur F.C. Bay

5. Hafta

12.11.2018 19.00 İşkur F.C. 0 – Ankara Cer Gücü 3

14.11.2018. 18.00 Tülomsaş 1 – Demiryol İş 4

Dereboyu Bay

A Grubu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

Av

P

1

Lokomotif Eskişehir

1

1

0

0

3

2

1

3

2

Ray Spor

1

0

1

0

5

5

0

1

3

Restder

1

0

1

0

5

5

0

1

4

Eğitim Merkezi

1

0

0

1

2

3

-1

0

5

U.M.Y.O.

0

0

0

0

0

0

0

0

 

 

  1. Hafta

15.10.2018 18.00 Restder 5 – Ray Spor 5

17.10.2018 19.00 Lokomotif Eskişehir 3 – Eğitim Merkezi 2

U.M.Y.O. Bay

  1. Hafta

22.10.2018 18.00 Restder – Eğitim Merkezi

24.10.2018 19.00 U.M.Y.O. – Ray Spor

Lokomotif Eskişehir Bay

  1. Hafta

29.10.2018 18.00 U.M.Y.O. – Lokomotif Eskişehir

31.10.2018 19.00 Ray Spor – Eğitim Merkezi

Restder Bay

  1. Hafta

5.11.2018 18.00 Eğitim Merkezi – U.M.Y.O.

7.11 2018 19.00 Lokomotif Eskişehir – Restder

Ray Spor Bay

  1. Hafta

12.11.2018 18.00 Ray Spor – Lokomotif Eskişehir

14.11.2018. 19.00 Restder – U.M.Y.O.

Eğitim Merkezi Bay

 

B Grubu

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

Av

P

1

Demiryol İş

1

1

0

0

8

3

5

3

2

Dereboyu

1

1

0

0

7

3

4

3

3

İşkur F.C.

1

0

0

1

3

7

-4

0

4

Ankara Cer Gücü

1

0

0

1

3

8

-5

0

5

Tülomsaş

0

0

0

0

0

0

0

0

  1. Hafta

15.10.2018 19.00 Dereboyu 7 – İşkur F.C. 3

17.10.2018 18.00 Demiryol İş 8 – Ankara Cer Gücü 3

Tülomsaş Bay

  1. Hafta

22.10.2018 19.00 Tülomsaş – İşkur F.C.

24.10.2018 18.00 Ankara Cer Gücü – Dereboyu

Demiryol İş Bay

  1. Hafta

29.10.2018 19.00 Demiryol İş – İşkur F.C.

31.10.2018 18.00 Dereboyu – Tülomsaş

Ankara Cer Gücü Bay

  1. Hafta

5.11.2018 19.00 Ankara Cer Gücü – Tülomsaş

7.11 2018 18.00 Demiryol İş – Dereboyu

İşkur F.C. Bay

  1. Hafta

12.11.2018 19.00 İşkur F.C. – Ankara Cer Gücü

14.11.2018. 18.00 Tülomsaş – Demiryol İş

Dereboyu Bay

 

Eskişehir Web Tasarım